dom-szampana.pl

Lifestyle Blog

farbowanie włosów
Uroda

Ile kosztuje farbowanie włosów czyli o cenach w zakładach

Farbowanie włosów to bardzo powszechna usługa w każdym gabinecie fryzjerskim. Tylko pozornie wydaje się, że farbowanie włosów to prosta sprawa. Fryzjerka, która potrafi bardzo dobrze zafarbować włosy, zazwyczaj ma wielu klientów.

Osiedlowy a ekskluzywny zakład

Na rynku jest wiele zakładów fryzjerskich. Każdy z nich znajduje swoją grupę docelową. Niektóre klientki decydują się na tańsze zakłady fryzjerskie. Niektóre korzystają tylko z ekskluzywnych salonów. Nie zawsze wysoka cena idzie w parze z wysoką jakością. Wydaje się jednak, że renomowane salony korzystają z wysokiej jakości kosmetyków, a personel cyklicznie szkoli się. Do dobrej fryzjerki niektóre kobiety dojeżdżają wiele kilometrów i ani myślą o zmianie. Zresztą eksperymenty ze zmianą fryzjera nie zawsze kończą się dobrze. Niektóre kobiety mają w tym spore doświadczenie. Zaufana fryzjerka to prawdziwy skarb.

Szkolenia fryzjerskie

Dla fryzjera niezbędne jest okresowe doskonalenie swoich umiejętności na szkoleniach fryzjerskich. Takie szkolenia są niezbędne, aby zapoznać się z nowoczesnymi technologiami. Nowe trendy to coś, czego klientki poszukują w salonach fryzjerskich. Jeżeli fryzjer się nie rozwija, z pewnością nie będzie umiał wykonać nowych technik cięcia i koloryzacji. Od tego prosta droga do utraty klientów. Zatem fryzjer jak przedstawiciel każdego zawodu musi okresowo uaktualniać swoje umiejętności i wiedzę. Do tego służą właśnie szkolenia fryzjerskie. No takich szkoleniach mistrz fryzjerstwa pokazuje nowe techniki. Fryzjer powinien uważnie słuchać i starać się powtarzać ze swoim mistrzem.

Podejście do klienta

Ile kosztuje farbowanie włosów? Ceny zabiegów fryzjerskich są bardzo różne w zależności od salonu. Farbowanie może kosztować kilkadziesiąt lub kilkaset złotych. Wiele zależy też od rodzaju włosów. Oczywiście włosy krótkie są tańsze niż włosy długie. Jeżeli fryzjer specjalizuje się w różnych trudnych technikach koloryzacji, to zapewne usługa ta będzie kosztowała więcej. Usługi fryzjerskie więcej kosztują w większych miastach. Jest to uzasadnione nie tylko ze względu na umiejętności fryzjera. Utrzymanie salonu w dużym mieście jest po prostu drogie. Trzeba zapłacić za wynajem powierzchni, a także zapłacić inne stałe koszty.Najważniejsze jest to, aby podchodzi do swojego klienta z szacunkiem i dobrze go traktować. Nie chodzi o podejście klient nasz pan. Chodzi jednak o zwykły szacunek i uczciwość. Tylko wtedy fryzjer jest w stanie zbudować dobrą markę osobistą i zgromadzić wokół siebie rzeszę klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.