dom-szampana.pl

Lifestyle Blog

Dom i Ogród

Inteligentne toalety – dlaczego opłaca się w nie inwestować?

Toaleta już dawno przestała być rozwiązaniem, które kupowało się pierwsze z brzegu. Ogromny wybór misek wc, ich zróżnicowane kształty, konstrukcje, a nawet kolory sprawia, że wyborowi i zakupowi tego rozwiązania poświęcamy coraz więcej czasu i uwagi. Nowoczesna toaleta może jednak oferować znacznie więcej możliwości niż sądzi wiele osób – może bowiem z powodzeniem zastąpić także bidet stając się inteligentnym, wielofunkcyjnym urządzeniem do higieny osobistej, które świetnie odnajdzie się w każdej domowej łazience.

Czym są i jakie możliwości oferują inteligentne toalety myjące?

Toaleta myjąca jest rozwiązaniem, które od kilku lat możemy z powodzeniem zakupić i umieścić w swojej łazience. Jest to swoista odpowiedź na potrzeby osób, które chciałyby posiadać bidet, ale ich łazienka jest za mała lub zbyt mało ustawna, aby jego montaż był możliwy. Nie oznacza to jednak, że toaleta myjąca jest dedykowana wyłącznie małym łazienkom – wielofunkcyjny i niezwykle użytkowy charakter tego urządzenia sprawia, że stanowi ono świetny wybór dla każdej osoby, która chce na co dzień korzystać z najlepszych dostępnych na rynku możliwości w zakresie higieny osobistej.

Inteligentne toalety z wyglądu niewiele różnią się od „zwykłych” misek wc. Jej funkcjonalność dalece wykracza jednak poza możliwości „zwykłej” toalety. Urządzenie to pozwala wygodnie odświeżyć się po skorzystaniu z toalety bez konieczności brania szybkiego prysznica. Jest to niezwykle wygodna opcja, którą docenimy praktycznie każdego dnia. Jej montaż jest przy tym bardzo prosty i wymaga jedynie zapewnienia dostępu do przyłącza wody oraz źródła prądu w pobliżu urządzenia. Korzystanie z jego pełnej funkcjonalności jest bardzo intuicyjne, przez co urządzenie to doskonale sprawdzi się w domach zamieszkiwanych przez osoby w każdym wieku.

W którą toaletę myjącą warto zainwestować?

Rosnąca z roku na rok popularność toalet myjących sprawiła, że na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń posiadających tę funkcjonalność. Jako że zakup toalety myjącej to inwestycja na lata, warto niezwykle starannie wybrać rozwiązanie, które już wkrótce zagości w naszej łazience. Jedną z najlepszych opcji aktualnie dostępnych w sprzedaży jest toaleta myjąca Inspira In-Wash zaprojektowana przez markę Roca. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach – wersji podwieszanej oraz w kompakcie, co pozwala na jego umieszczenie w każdej łazience bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac instalacyjnych.

Toaleta myjąca Inspira In-Wash jest efektem wieloletniej pracy inżynierów marki Roca, co doskonale widać w oferowanej przez nią funkcjonalności. Urządzenie pozwala nie tylko wygodnie odświeżyć się, ale także osuszyć, jest sterowane za pomocą pilota bezprzewodowego, a poszczególne parametry jego pracy podlegają personalizacji, przez co z jednego rozwiązania może korzystać cała rodzina w dogodny dla każdego domownika sposób. Co ważne, inteligentne toalety, do których zalicza się Inspira In-Wash, zazwyczaj posiadają na tyle uniwersalny i minimalistyczny design, że pasują do każdego wnętrza, co pozwala na ich umieszczenie zarówno w łazienkach urządzonych w nowoczesnej stylistyce, jak i pomieszczeniach, których wystrój nawiązuje do klimatów minionych lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.