dom-szampana.pl

Lifestyle Blog

dodatki męskie od Lavard
Moda

Te dodatki męskie od Lavard będą modne w tym roku!

Moda męska coraz częściej jest przedmiotem zainteresowania i swoistym hobby wielu panów. Coraz więcej mężczyzn pieczołowicie tworzy swoje codzienne zestawy w oparciu o najnowsze trendy. Zawdzięczamy to szerokiej dostępności materiałów, upowszechnianiu się różnych krojów oraz dodatków.

Moda męska coraz częściej jest przedmiotem zainteresowania i swoistym hobby wielu panów. Coraz więcej mężczyzn pieczołowicie tworzy swoje codzienne zestawy w oparciu o najnowsze trendy. Zawdzięczamy to szerokiej dostępności materiałów, upowszechnianiu się różnych krojów oraz dodatków. Duże znaczenie ma wykreowanie stylu smart casual, który promuje elegancję w codziennych sytuacjach. Panowie z ciekawością sięgają po niepopularne wcześniej elementy ubioru oraz łączą desenie i kolory. Istotne znaczenie dla zaistniałej sytuacji ma upowszechnianie się blogów o modzie męskiej, które są zasobem ciekawych inspiracji. Nie bez znaczenia są dodatki. To one wpływają na ostateczny kształt stylizacji. Najważniejsze z nich to muszka, skarpety i pasek. Przyjrzyjmy się najnowszym propozycjom dodatków, które będą królować w ubiorze męskim tej wiosny.Dodatkiem, który zdobi wszystkie eleganckie i formalne stylizacje krawat. Zanim uzyskał swoją aktualną formę był chustą noszoną pod szyją przez chorwackich żołnierzy. Szybko opanował modę męską. Dzisiejsza jej forma jest nieco odświeżona oraz dostosowana do współczesnych krojów koszul. Kluczową rolę pełni materiał i jego wzór. Wyróżniamy krawaty szerokie oraz wąskie, tzw. „śledzie”. Istnieją krawaty żakardowe oraz te z mikrofibry. Oryginalności nadają im wiązania, wśród których wymienić należy 3 najczęstsze. Mowa o węźle typu Windsor, four in hand oraz węźle św. Alberta. Tym powszechnie obserwowanym u polityków oraz celebrytów jest węzeł typu Windsor. Kolejnym przykładem jest typ „prosty”, który układa się w osobliwą łezkę poniżej węzła. Wielu Panów zamiennie z krawatem używa muszek, które przywodzą na myśl najbardziej eleganckie stylizacje. Jest ona znakiem rozpoznawczym stylu black tie. Nie oznacza to, że współcześnie jej zastosowanie ogranicza się tylko do fraka i smokingu. Muszka opanowała ubiór formalny, a także zestawy smart casualowe z kamizelką i chinosami. Można śmiało stwierdzić, że muszka cieszy się obecnie ogromną popularnością. Dzieli się na modele gotowe do założenia. Obecnie wychodzi z ram ubioru wizytowego i gruntuje swoją pozycję w modzie miejskiej. Świetnie wygląda w zestawach z białą koszulą i szelkami.

W okolicy zdominowanej przez krawat lub muchę znajduje się także poszetka. Wiele osób z pewnością zada pytanie czym jest poszetka? To nic innego jak kwadratowa chusteczka w określony wzór, noszona w brustaszy. Pełni funkcję ozdobną. Często błędnie wkładany jest do niej kwiat, który prawidłowo powinien się znajdować się w butonierce. Z kolei poszetka to chusteczka wykonana z jedwabiu lub innego, delikatnego materiału o subtelnym połysku. Poszetka w wyraźny wzór oraz kontrastowe kolory nadaje się do noszenia w dzień. Podczas najbardziej eleganckich okazji dopuszcza się wyłącznie białą poszetkę. W ubiorze eleganckiego mężczyzny istnieje zasada, że poszetka powinna powinna mieć związek kolorystyczny z krawatem, ale należy unikać tego samego wzoru oraz materiału. To ważne, aby nie dominować swojego ubioru przesadzonymi dodatkami.

Kolejnymi detalami ubioru męskiego, które noszą panowie są pasek oraz szelki. Są one swoimi zamiennikami, choć znacznie popularniejszy jest pasek. W większości męskich szaf króluje pasek. Jego rolą jest zdobić oraz podtrzymać spodnie w talii. Często ma charakter biżuterii, która dyskretnie wyeksponowana może nadać stylizacji oryginalności oraz luksusowego sznytu. Cieszące się coraz większym zainteresowaniem są szelki. Można śmiało stwierdzić, że wracają czasy ich świetności. Ich zastosowanie wiąże się przede wszystkim z innymi krojami spodni, które nie posiadały szlufek. Wyróżnia się szelki zapinane na guziki, a także te wykonane z gumy. Najczęściej łączą się z muszką i w takiej formie coraz częściej można zaobserwować je w ślubnej modzie męskiej oraz ubiorze casualowym. To gorący trend, który może odmienić styl nie jednego mężczyzny. Warto je posiadać w swojej kolekcji.
Trendem, który wdarł się przebojem do mody są komiksowe skarpetki. Panowie wykonujący różne zawody decydują się na ubarwienie swojego ubioru w wyraziste akcenty. Wybór jest ogromny, zaczynając od fikuśnych printów lub niesztampowych wzorów geometrycznych. Coraz modniejsze krótsze nogawki świetnie łączą się z kolorowymi skarpetkami. Mogą być oryginalnym detalem w ubiorze biznesowym. Dzięki nim każda stylizacja staje się spersonalizowana i pozwala wyrażać siebie.

Lavard od dawna pozostaje ambasadorem klasycznej mody męskiej. To firma , która odznacza się uznaniem, tradycjami oraz wysokim kunsztem krawieckim. Marka Lavard stawia na kompleksowy ubiór mężczyzny, dlatego poza flagowymi okryciami wierzchnimi oraz garniturami w proponowanej ofercie znaleźć można także różne akcesoria, które wyróżniają się wysokogatunkowymi materiałami. Modne dodatki mogą uzupełniać stylizacje, którym nadadzą zupełnie innego wizerunku. Są również świetnym pomysłem na prezent. Garderoba modnego mężczyzny na pewno nie może się obyć bez ponadczasowego, skórzanego paska, kontrastowej i kolorowej poszetki czy fantazyjnych skarpet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.